Plan kolęd 1-28 stycznia 2018 (wraz z wykazem dla ministrantów)

ŚRODA 27.12.2017

BOROWO

UL. GDAŃSKA (STR. „SIELAWKI” PRAWA W KIERUNKU GDAŃSKA) OD PAŃSTWA KOSZ DO PAŃSTWA PLICHTA, ULICE: LEŚNA, SŁONECZNA, SPACEROWA, PODGÓRNA

OD GODZINY 14.00

MARCIN DANIO – SEWERYN CYBULSKI

SOBOTA 30.12.2017

BOROWO

UL. GDAŃSKA OD PAŃSTWA LEMAŃCZYK, PAŃSTWO SZYNSZECCY, UL. SPOKOJNA DO CICHEJ ORAZ UL. CICHA, UL. POLNA I DALSZA CZĘŚĆ UL. SPOKOJNEJ (OD UL. CICHEJ)

OD GODZINY 10.00

ŁUKASZ KRIGER – IGOR WALKUSCH

WTOREK 2.01.2018 OD GODZINY 14.00

BORKOWO

OD P. TADEUSZA KONKOLA OSIEDLE DAWNEGO ZAMECHU, ULICE: KOLONIJNA, PLAŻOWA ORAZ UL. KARLIKOWSKA OD PAŃSTWA ZABOROWSKICH DO PAŃSTWA MAGREAN, UL. OGRODOWA ORAZ P. ANDRZEJ FORMELA (UL. GDAŃSKA).

TYMOTEUSZ REGLIŃSKI – KRZYSZTOF ZIÓŁEK

ŚRODA 3.01.2018 OD GODZINY 14.00

BORKOWO

UL. KARLIKOWSKA OD PANI LIDII BAGIŃSKIEJ DO UL. SOSNOWEJ

ULICE: SOSNOWA, JEZIORNA, WRZOSOWA, SŁONECZNA

BARTŁOMIEJ NEUBAUER – DAWID GŁODOWSKI

CZWARTEK 4.01.2018 OD GODZINY 14.00

BOROWO

UL. TOPOLOWA OD PAŃSTWA WROŃSKICH, UL. ŁĄKOWA, UL. UKOŚNA DO PAŃSTWA FORMELA

SZYMON WROŃSKI – SEBASTIAN WROŃSKI

PIĄTEK 5.01.2018 OD GODZINY 14.00

SITNO GÓRNE

OD PAŃSTWA WALASZKOWSKICH , LEŚNICZÓWKA I DOMY PO DRODZE ORAZ TZW. „RAJ”, PAŃSTWO GRUBA ORAZ DOMY PRZY GŁÓWNEJ ULICY DO PANI CYRZAN

PIOTR ELGERT – DOMINIK KARCZEWSKI

PONIEDZIAŁEK 8.01.2018 OD GODZINY 14.00

BOROWO

UL. DŁUGA (STR. LEWA) OD PANA DARIUSZA SKIERKI DO PAŃSTWA WYDROWSKICH

ALBERT ELGERT – FRANCISZEK ELGERT

WTOREK 9.01.2018 OD GODZINY 14.00

BOROWO

UL. DŁUGA (STR. PRAWA) OD PAŃSTWA FORMELA (NR 6), UL. OGRODOWA, UL. DŁUGA DO PAŃSTWA DYSZER

POTR ELGERT – DAWID GŁODOWSKI

ŚRODA 10.01.2018 OD GODZINY 14.00

BOROWO

UL. RZEMIEŚLNICZA ORAZ DOMY PRZY UL. GDAŃSKIEJ OD P. PRYSTUPA DO P. KLEIN PO JEDNEJ STRONIE (LEWA W KIERUNKU GDAŃSKA), UL. KRYSZTAŁOWA OD PAŃSTWA HUFNAGEL, UL. GDAŃSKA (LEWA STRONA) OD UL. KRYSZTAŁOWEJ DO UL. JEZIORNEJ, ULICE: KRÓTKA, OKRĘŻNA I WĄSKA

ALBERT ELGERT – FRANCISZEK ELGERT

CZWARTEK 11.01.2018 OD GODZINY 15.00

DZIERŻĄŻNO

UL. SZPITALNA 45, 41, 39, 35 (BLOKI) – USTAWIONE PROSTOPADLE DO SZPITALA

JAKUB KULIGOWSKI – MARIUSZ PYTKA

PIĄTEK 12.01.2017 OD GODZINY 12.00

MEZOWO

PAN MAREK MIŁOSZ I TRADYCYJNIE PRZYJMUJĄCY KOLĘDĘ W SĄSIEDZTWIE

BOROWO

UL. GDAŃSKA OD PANI JAŻDŻEWSKIEJ ( STR. LEWA W KIERUNKU NA GDAŃSK), ULICE: KĄTOWA, PIWNA, TRANSPORTOWA DO PANI AGNIESZKI PTACH

(ZACZYNAMY OD MEZOWA)

DZIEŃ POWSZEDNI 12.00

DOMINIK KARCZEWSKI – DAMIAN MIŁOSZ

SOBOTA 13.01.2017 OD GODZINY 10.00

DZIERŻĄŻNO

UL. ZADURSKIEGO (OBIE STRONY)

DOMINIK KARCZEWSKI – MARCIN DANIO

NIEDZIELA 14.01.2018 OD GODZINY 12.00

DZIERŻĄŻNO

UL. SZPITALNA OD PAŃSTWA PACZOSKA STRONA LEWA DO UL. WIOSENNEJ ORAZ SZPITALNA 23 B I 25B, UL. WIOSENNA

SEBASTIAN WROŃSKI – MARCIN DANIO

PONIEDZIAŁEK 15.01.2018 OD GODZINY 15.00

DZIERŻĄŻNO

UL. SZPITALNA 33, 37, 43, 47 (BLOKI) – USTAWIONE RÓWNOLEGLE DO SZPITALA

JAKUB KULIGOWSKI – JAKUB SZCZERBA

WTOREK 16.01.2018 OD GODZINY 14.00

DZIERŻĄŻNO PIKARNIA

OD PANA EDWINA KLEINA UL. WYZWOLENIA DO UL. DROBIARZY, UL. ŹRÓDLANA DWIE STRONY, UL. WĄSKA

KAROL PEK – FILIP LIS

ŚRODA 17.01.2018 OD GODZINY 14.00

DZIERĄŻNO PIKARNIA ORAZ MEZOWO

UL. DROBIARZY

OD PANA KRZYWDY, UL. WYZWOLENIA OD UL. DROBIARZY W KIERUNKU MEZOWA, UL. SŁONECZNA DOLINA ORAZ DOMY W MEZOWIE TRADYCYJNIE PRZYJMUJĄCE KOLĘDĘ Z NASZEJ PARAFII

SEWERYN CYBULSKI – KRZYSZTOF ZIÓŁEK

CZWARTEK 18.01.2018 OD GODZINY 14.00

BOROWO I DZIERŻĄŻNO

BOROWO: UL. GDAŃSKA DOMY PO STRONIE KOŚCIOŁA DO SKRZYŻOWANIA NA KIEŁPINO ORAZ ULICE: ŚWIERKOWA, WYZWOLENIA, SOSNOWA

DZIERŻĄŻNO: UL. KARTUSKA OD PAŃSTWA WIĘCKIEWICZ DO PANA PIOTRA SERKOWSKIEGO

PIOTR ELGERT – DAWID GŁODOWSKI

PIĄTEK 19.01.2018 OD GODZINY 14.00

UL. KARTUSKA OD PANI GOŁĄBEK (STR. PRAWA NA KARTUZY) DO UL. EDUKACJI NARODOWEJ, UL. EDUKACJI NARODOWEJ (STR. PRAWA) DO PAŃSTWA MIELEWCZYK

IGOR WALKUSCH – SEWERYN CYBULSKI

SOBOTA 20.01.2018 OD GODZINY 10.00

SITNO

OD P. KRYSZEWSKIEGO DOMY PRZY PAŃSTWU SIENKIEWICZ, DOMY RODZINY KRYSZEWSKICH, PANI STENCEL ORAZ DOMY SĄSIADUJĄCE, PAŃSTWO BUDYCH I DOMY SĄSIADUJĄCE, DOMY NAD JEZIOREM GŁĘBOKIM, DALSZA CZĘŚĆ DROGI DO NR 65 (SITNO) – SKRZYŻOWANIE, PAŃSTWO GOŁOMBEK I KLAWA ORAZ DOMY NAD JEZIOREM GŁĘBOKIM

SZYMON WROŃSKI – MATEUSZ GUZ

NIEDZIELA 21.01.2018 OD GODZINY 12.00

DZIERŻĄŻNO

UL. EDUKACJI NARODOWEJ (STR. LEWA) OD PAŃSTWA LASKOWSKICH, UL. STRAŻACKA ORAZ PAN ROGALEWSKI PRZY UL. KARTUSKIEJ I UL. KARTUSKA NR 23

ORAZ

UL. KASZUBSKA 1, UL. KASZUBSKA DOMY PO PRAWEJ STRONIE, UL. DWORCOWA, UL. KARTUSKA STR. PRAWA W KIERUNKU GDAŃSKA DO PAŃSTWA STAROSZCZYK, UL. ŹRÓDLANA PRZED TORAMI ORAZ ZA TORAMI PANI CZAPP ORAZ RODZINA KUS

SZYMON DZIENISZ – ARTUR DZIENISZ

ŚRODA 24.01.2018 OD GODZINY 14.00

DZIERŻĄŻNO

UL. SZPITALNA OD PAŃSTWA NIJAK DWIE STRONY DO UL. JANA PAWŁA II, UL. JANA PAWŁA II CAŁA, UL. SZPITALNA PRAWA STR. OD UL. JANA PAWŁA II DO UL. SŁONECZNEJ (TZW. „HAMBURG”) ORAZ UL. SŁONECZNA DO PAŃSTWA KONKOL (TZW. „AMERYKA”)

TYMOTEUSZ REGLIŃSKI – MARCIN ELGERT

CZWARTEK 25.01.2018 OD GODZINY 14.00

DZIERŻĄŻNO

UL. SZPITALNA OD PANA ANDRZEJA LISA, UL. SZPITALNA 16 A, PAN KONRAD MIŁOSZ, UL. OGRODOWA CAŁA, OSIEDLE ZACISZE, UL. SZPITALNA DO PANA RYSZARDA KONKOLA

EMANUEL KONKOL – MARCIN ELGERT

PIĄTEK 26.01.2018

BABI DÓŁ – OD GODZINY 14.00

DZIERŻĄŻNO OD GODZINY 15.00

UL. SZPITALNA 38, 36A, 34 (HOTELOWCE)

MARCIN ELGERT – DAMIAN MIŁOSZ

SOBOTA 27.01.2018 OD GODZINY 9.00

DZIERŻĄŻNO

UL. KARTUSKA PAŃSTWO LEYK ORAZ DOMY PRZY UL. KARTUSKIEJ NAPRZECIW SKLEPU „GROSZEK” TRADYCYJNIE PRZYJMUJĄCE KOLĘDĘ Z NASZEJ PARAFII, AUTO SZYBY, ULICE: TOPOLOWA, LESZCZYNOWA, AKACJOWA, OLCHOWA, PAŃSTWO FORMELA, DWORZEC, UL. KASZUBSKA ZA TORAMI, ORAZ PANI STRZELICHOWSKA, PAŃSTWO HILBRICHT I PAŃSTWO PÓŁTARZEWSCY

DAMIAN MIŁOSZ – ALBERT ELGERT

NIEDZIELA 28.01.2018 KOLĘDA DLA TYCH , KTÓRZY NIE MOGLI JEJ PRZYJĄĆ W WYZNACZONYM TERMINIE – ZGŁOSZENIA W ZAKRYSTII PO MSZACH ŚWIĘTYCH.