OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 1-8.12 I NIEDZIELA ADWENTU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
I NIEDZIELA ADWENTU

1 grudnia 2019
W okresie adwentu (z wyjątkiem niedziel i uroczystości) odprawiamy tradycyjne RORATY. Zapraszam wszystkich do licznego udziału, szczególnie dzieci i młodzież, dzieci przychodzą z rodzicami, bądź z opiekunami oraz przynoszą lampiony. Niech czas adwentowej refleksji pomoże każdemu z nas w przemianie wewnętrznej.
MSZE ŚWIĘTE:
od poniedziałku do piątku RORATY – 7.00; w sobotę – 8.00;
w środę dodatkowo msze święte – 16.30 i 17.00.
W ŚRODĘ NA GODZINĘ 17.00 ZAPRASZAM RODZICÓW I DZIECI PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ – PODCZAS MSZY ŚWIĘTEJ POŚWIĘCIMY MEDALIKI.

W pierwszy piątek miesiąca – możliwość spowiedzi świętej od godziny 6.15 oraz bezpośrednio po roratach. Także w piątek odwiedzę chorych od godziny 8.00.

niedziela 8 grudnia
NIEPOKALANE POCZĘCIE NMP – UROCZYSTOŚĆ
Msze święte: 8.20 (SZPITAL); 9.30 oraz 11.00.
Opłatek oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy dzieciom będzie można nabywać po każdej mszy św. w zakrystii.
W przyszłą niedzielę kolekta na Stolicę Apostolską. Także w przyszłą niedzielę dzień modlitwy i zbiórka zbiórka do puszek na rzecz pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie.
W niedzielę 8 i 15 grudnia tradycjnie dzieci z Koła Misyjnego będą rozprowadzały sianko na wigilijny stół oraz kartki świąteczne wspierając w ten sposób dzieło misyjne.

Sprzątanie kościoła w piątek 6 grudnia o godzinie 17.00. Lista zaproszonych osób dostępna w internecie oraz w gablotach ogłoszeń.